O nas

Miło nam Państwa powitać na naszej stronie.

 

Jesteśmy firmą kompleksowo zajmująca się obsługą w zakresie bhp, prawa pracy , ochrony przeciwpożarowej oraz prowadzeniem dokumentacji kadrowej.

Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń bhp, ppoż. i pierwszej pomocy metodami tradycyjnymi jak i na zasadach e – learningu.


Jesteśmy firmą rodzinną zarejestrowaną w 2005 roku choć początki naszej działalności sięgają lat 90. Szerokie doświadczenie zdobyliśmy współpracując z firmami  o rozmaitym charakterze i branżach tj.: budownictwo, poligrafia, transport, przemysł spożywczy, samochodowy, agencje ochrony, pralnie przemysłowe i chemiczne.


Pozostajemy w stałej współpracy z szeregiem specjalistów z branży bhp z całego kraju (członkostwo w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Pracowników Służby BHP).


Naszą firmę tworzy profesjonalna grupa specjalistów z zakresu: prawa pracy, bhp, p. poż , pierwszej pomocy, kadr jak i lekarzy upoważnionych do wykonywania badań profilaktycznych.


Dokładamy wszelkich starań by ułatwić Państwa firmom wdrażanie nowych i bardzo dynamicznie zmieniających się przepisów oraz rozporządzeń i w tym celu z roku na rok, nieustająco poszerzamy naszą ofertę. W 2010 roku otwieramy dla Państwa nowy branżowy sklep internetowy.

 

Pozwoli nam to nie tylko dostarczać państwu najwyższej klasy produkty ale też wprowadzać najbardziej optymalne rozwiązania w Państwa firmach.

Potrzeby każdego klienta traktujemy indywidualnie.
Korzystając z naszych usług oszczędzicie Państwo swój czas i pieniądze bez ryzyka utraty bezpieczeństwa i komfortu pracy swojej firmy.


Zapraszamy do zapoznania się  ofertą naszej firmy.